17 Ağustos 2012 Cuma

Bayram Tebriği & Bayram Tatlıları

 Ramazan gelecek geliyor derken bitiyor bile..(İnş. ramazan vesilesiyle hizaya gelenlerden olmuşuzdur..)
 Ömür de böyle geçiyor işte dedirtiyor bize..Kaç yıldır yazıyorum şu blogu.. Nelere üzülmüş neler sevinmişim ne hissetmişim diye eski yazılarımı açıp açıp okuyorum yazdıklarımı düşüne düşüne yazdığımdan mıdır bilmem keşke şunu yazmasaydım dediğim bir cümle bile denk gelmedi..Allah pişman olacağımız sözleri sarf etmekten korusun hepimizi..

Ne diyordum blog güncellemeye elim ermese de bol bol arşiv yazılarını okuyorum... yorumları filanda tabii..Çok güzel insanlar kazandırdı blog bana hala da kazandırmaya devam ediyor..
Seviyorum tariflerimi cümlelerimi paylaşmayı..Birde tarifleri deneyip memnun kalanların,yada bir sıkıntımı paylaşınca yardımcı olmaya çalışan arkadaşların  yorumlarını maillerini okuyunca var ya o zaman dünyalar benim oluyor..

Bu satırları binlerce kişi okuyacak o yüzden yorum yazan yazamayan,mail atan atamayan sessiz ve sesli okurlarımın ve blogcanların, Bayramlarını şimdiden tebrik ederim sağlıkla mutlulukla olabildiğince kalabalık bir bayram geçirmeniz temennisiyle..
Bayram tebriği için uzun bir cümle farkındayım..Kısa cümlelerle ne konuşmayı ne de yazmayı başaramıyorum henüz:))

 Bayram tatlıları arayanlara da buraya tıklamalarını  tavsiye ederim..Neler yok ki; süslü revanisinden, limonlu revanisine,Sade şekerpareden kakaolusuna,tel kadayıftan fincan kadayıfına,ev baklavasından sarı burmasına her türlü tarifi bulmanız mümkün..Ağız tadıyla geçireceğiniz bir bayram olsun.. Bayram gibi bir bayram olsun inş.6 yorum:

olsada yesek suzan dedi ki...

ne güzel yazmışsın inşallah hepimiz için güzel ve hayırlı bir bayram olur , iyi bayramlar sevgiler...

Tarifkolik dedi ki...

Hayırlı ramazanlar..

MAZES dedi ki...

beni izleyen herkesin bayram ziyaretlerine çıktım,tatlı,mutlu bayramlar dileklerimle.

LaMa dedi ki...

mutlu bayramlar TD"cigim,
el openlerin, opturenlerin cok olsun...

yesilmutfaktanlezzetler.blogspot.com dedi ki...

Gecmis bayramin kutlu olsun canim, sevgilerimle....

Radyo Dinle dedi ki...

Güzel yazmışsın ama şu tatlıyı görmek hiç iyi olmadı onun güzelliğine tayanabilmek ne mümkün acaba..