28 Kasım 2011 Pazartesi

Tadına doyamadım blog ödüllerine katıldı

Ailece, epeyce zor günleri geride bıraktık..
Bu yüzden 15 gündür Bursa'dayım..
Heyecanla başvurduğum blog ödüllerine katıldığımı birkaç gün önce; yani hayatımız normale dönünce  hatırladım..
Oylama süreci çoktan başlamış..2 aralık'ta oy kullanmak için son gün... Bu yıl üçüncüsü düzenlenen yarışmada yemek blogları kategorisinde oylarınızı bekliyorum...Unutmadan her kategoride 3 oy hakkınız var:))
Nasıl oy kullanabilirim?diyorsanız...
Ana sayfayı tıklayıp ;bilgilerini doldurup kayıt olduktan sonra
buraya tıklayıp  oy kullanabilirsiniz

Mutlu haberlerle görüşmek dileğiyle...


10 yorum:

nohut oda dedi ki...

ben sana atmıştım bile tanıdığım bloglardan birini görünce pek memnun oldum..
basarılar diliyorum

özlem dedi ki...

Gelibolu17'nin hazırladığı "Çay,Kahve Bahane" etkinliğine 30 KASIM-14 ARALIK tarihleri arasında http://yesilmutfaktantarifler.blogspot.com/ yani ben ev sahibeliği yapacağım... Bildiğiniz gibi çay kahve bahanedir çoğu zaman,dostlarla,arkadaşlarla,dertleşmek,görüşmek için.bir çoğumuz sevdiğimiz bir arkadaşımıza ziyarete giderken "hadi çayı koy" geliyorum diye gideriz,yada müsaitsen "sabah kahvesine geleceğim" deriz... Çünkü o sohbet muhabbet kuru kuruya olmaz,tamam tatlı dil güler yüzde gereklidir,hatta suratı sirke satan bir ev sahibi size bal baklavada ikram etse orda çok kalmak istemezsiniz öyle değilmi,ordan ayrılmak için sabırsızlanırsınız.... “Allah’a ve âhiret gününe iman eden kimse misafirine ikram etsin. Allah’a ve âhiret gününe iman eden kimse akrabasına iyilik etsin. Allah’a ve âhiret gününe iman eden kimse ya faydalı söz söylesin veya sussun!” Muhammed Mustafa (s.a.v) Ve yukarıdaki güzel hadis-i şerifi sizlerle paylaşıp,evlerinize gelen misafirlerinize,eşinize,çocuklarınıza,yada bu dünya hanesinde en güzel misafir benim deyipte kendiniz için hazırlamış olduğunuz birbirinden güzel tariflerinizi,ikramlarınızı sayfalarınızdan almaya geleceğiz :) Tariflerinize "çay,kahve bahane" etkinliği için yeşil mutfak (Özlem) a gönderiyorum yazıp bana haber verirseniz,büyük bir zevkle gelip tariflerinizi alıp http://yesilmutfaktantarifler.blogspot.com/ adresimde yayınlayacağım Son olarak arkadaşlar,her zamanki gibi etkinliğimize herkes davetlidir,(lütfen davetiye götüremediğimiz arkadaşlarımız kırılmasınlar)

tadınadoyamadım-dilek dedi ki...

Gülcancığım;
bende bu güzel yorumu okuyunca çok mutlu oldum..

birdilimdus dedi ki...

canımmmmmmm başarıalr dilerimmmmmm

Sevgiler,
Evren

eviminnuru dedi ki...

başarılar

anneminkizıyim dedi ki...

Canim basarilar dilerim, muhakkak ödül alirsin cünkü sen bunu hakediyorsun. Insallah her sey yolundadir, sevgiler, sagliklar dilerim....

Bizimakin dedi ki...

Blog Ödülleri'nde başarılar dileriz…

tadınadoyamadım-dilek dedi ki...

Teşekkür ederim Evrenim...

tadınadoyamadım-dilek dedi ki...

Teşekkürler Evimin nuru

tadınadoyamadım-dilek dedi ki...

Ayşe ablacığım güzel temenniler için çok teşekkürler.Yoluna girdi çok şükür..Hepimize inş..